Zamiatarka do ciągników

 

Zamiatarka GTH-ZMS

Zamiatarka kompaktowa ze szczotką o średnicy 550 i pojemnikiem. W standardzie system kopiowania terenu (system pływający) i automatyczno hydrauliczne opróżnianie pojemnika. Konstrukcja zamiatarki zabudowana co znacząco ogranicza ilość kurzu wydostającego się podczas pracy. Mechaniczna regulacja wysokości szczotki. Ustawienie zamiatarki pod kontem lewo prawo mechanicznie bądź hydraulicznie. Możliwość zablokowania pojemnika w pozycji otwartej i odmiatanie do przodu. Szczotka boczna o średnicy 500 mm ustawiana we wszystkich płaszczyznach. Zraszacze plus zbiornik 105 l wydajność pompy 13,2 l/min. Szczotki do wyboru mix polipropylen plus stal, sam polipropylen lub sama stal. Koła gumowe pełne średnica 200 mm. Bardzo zależało nam na tym, aby zaprojektować i wyprodukować maszynę charakteryzującą się nie tylko niezawodnością, ale przede wszystkim doskonałą funkcjonalnością. Nasza zamiatarka to urządzenie przeznaczone do pracy nawet w najtrudniejszych warunkach terenowych i atmosferycznych. Jej zakup to propozycja skierowana zarówno do przedstawicieli branży budowlanej, jak i do fachowców, którzy odpowiadają za utrzymanie terenów należących do firm, osób prywatnych czy też wspólnot mieszkaniowych.

Zapewniamy, że dzięki nowoczesnym zamiatarkom konieczne do zrealizowania prace przebiegną w sposób bezpieczny, wydajny oraz ekonomiczny. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną urządzenia. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi doświadczonymi doradcami handlowymi, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania. Jako producent maszyn gwarantujemy, że nasze zamiatarki spełnią Państwa oczekiwania.

Szczotka boczna srednica 550 mm 30kg
Zraszanie pojemnik 105 l 20kg
Skręt hydrauliczny 10 kg

zamiatarka do ciągników

Warianty wykonania

1,6 m waga 390 kg
1,8 m waga 415 kg
2,0 m waga 440 kg
2,2 m waga 465 kg

Zamiatarka do ciągników

Utrzymanie dużego terenu w należytej czystości to bardzo trudne zadanie – tym bardziej że prace muszą być wykonywane regularnie i w ściśle określonym terminie. Wielu naszych klientów – aby ułatwić sobie realizację zleceń – decyduje się na zakup specjalistycznych maszyn. Jedną z najciekawszych propozycji znajdujących się w przygotowanym przez nas asortymencie jest zamiatarka do ciągników. Możliwość połączenia maszyny z pojazdem mechanicznym niesie ze sobą wiele praktycznych korzyści. Po pierwsze, czyszczenie ulic, chodników, placów czy parkingów przebiega znacznie szybciej niż w przypadku zamiatania ręczne.

Po drugie natomiast, zamiatarki to urządzenia, które dzięki przemyślanemu projektowi mają sporo zalet. Są wielofunkcyjne, łatwe w obsłudze i wytrzymałe – zarówno na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, jak i oddziaływanie niekorzystnych czynników środowiskowych. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznana się z najważniejszymi informacjami technicznymi lub do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami. Jako producent maszyn możemy Państwu zapewnić najwyższe standardy obsługi.

Grutech Krzysztof Grużewski

Janowo 97, 18-500 Kolno
tel: +48 512 144 380
Nip: 291-011-90-64
e-mail: grutech@wp.pl

Dział sprzedaży

Polska tel : +48 518 805 016
e-mail: grutechsprzedaz@wp.pl