Grutech

Firma Grutech od 2012 roku jest producentem maszyn. Siedziba firmy znajduje się w Janowie (województwo podlaskie). W ofercie firmy znajdują się maszyny rolnicze, komunalne i budowlane oraz różnej wielkości przesadzarki. Jedną z nowych specjalizacji firmy Grutech są przesadzarki mocowane do samochodów ciężarowych.

Maszyny charakteryzują się solidną konstrukcją, co gwarantuje wytrzymałość i pracę przez długie lata. Ponadto maszyny charakteryzują nowoczesne rozwiązania usprawniające prace. Bezpośredni wpływ na zwiększenie wytrzymałości i długo żywotność maszyn ma zastosowanie stali wysokogatunkowej, wysokiej jakości podzespołów oraz malowania proszkowego, co zabezpieczona przed nadmiernym i zbyt szybkim zużyciem maszyn.

Dostarczamy produkty do całej Unii Europejskiej i poza nią. Naszym celem jest dostarczanie produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości, a także indywidualne oczekiwania każdego z naszych klientów. Dzięki doświadczeniu oraz licznym szkoleniom oferujemy fachowe doradztwo przy zakupie oferowanych przez nas produktów oraz możemy zaproponować wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie starając się jak najlepiej sprostać jego wymaganiom. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem i dobrą reputacją.

Doświadczenie
Jakość produkcji
Obsługa Klienta

Czym się zajmujemy

MASZYNY ROLNICZE

Poznaj naszą ofertę maszyn rolniczych.

MASZYNY BUDOWLANO-KOMUNALNE

Poznaj naszą ofertę maszyn rolniczych.

PRZESADZARKI DO DRZEW

Poznaj naszą ofertę maszyn rolniczych.

Kontakt z firmą Grutech

Wyłączny dystrybutor

SID S.C. P. Banach, M.Rejka

ul. 11 Listopada 15
18-500 Kolno Poland

pbanach@sid-export.com
+48 577 102 203
sid@sid-export.com
+48 730 967 682

Dane firmy Grutech

Grutech Krzysztof Grużewski
Janowo 97, 18-500 Kolno

Sprzedaż

+48 730 967 682
+48 577 102 203

Telefon

(+48) 512 144 380

E-mail

info@grutech.pl
sid@sid-export.com