Mieszalnik do betonu

 

Mieszalnik do betonu GTH-MB

Mieszalnik do betonu to osprzęt do maszyn budowlanych pozwalający na efektywną produkcję betonu na placu budowy. Pozwala ona na wykonywanie podsypek cementowych, betonu suchego i mokrego o wytrzymałości do C20/25, z wykorzystaniem kruszywa do 32 mm. Jest to doskonała propozycja przede wszystkim dla wykonawców, którym zależy na stałym kontrolowaniu składu, a co za tym idzie – jakości zaprawy. Nowoczesny mieszalnik do betonu powinien znaleźć się na wyposażeniu każdej firmy budowlanej, która stawia na innowacyjność. Jako producent gwarantujemy, że mieszalniki dostępne w naszej ofercie zostały zaprojektowane z myślą o każdy detal. Decydując się na zakup mieszadła, zyskują Państwo możliwość podjęcia się nawet najtrudniejszych zleceń!

Łyżka mieszająca do betonu

Łyżka z mieszalnikiem pozwala zminimalizować koszt produkcji betonu praktycznie do kosztu surowców: kruszywa, wody i cementu, natomiast koszty amortyzacji sprzętu nie zmieniają się znacznie. Łyżka z mieszalnikiem świetnie sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach, pracując właśnie tam, gdzie potrzebujesz betonu, niezależnie czy potrzebujesz podsypki cementowej do prac brukarskich, czy mocnego betonu.

Mieszalnik betonu – warianty wykonania

Mieszalnik 0,9 m3 waga 700 kg szerokość robocza 1,8 m
Mieszalnik 0,7 m3 waga 650 kg szerokość robocza 1,6 m
Mieszalnik 0,5 m3 waga 500 kg szerokość robocza 1,4 m

łyżka z mieszalnikiem do betonu

– mieszadło o średnicy 615 mm i grubości 15 mm oraz oś fi 82 mm,
– czopy mieszadła przykręcane wymienne
– jako jedyni na rynku w komorze mieszającej zastosowaliśmy przykręcane wkłady ze stali trudnościeralnej o grubości 2-3 mm takie rozwiązanie znacząco wydłuża żywotność konstrukcji mieszalnika.
– lemiesz 16×150 HB 500 stal trudnościeralna
– napęd silnikiem hydraulicznym orbitalny Gopart SMT 350-600 cm3/obr wałek fi 50
– przeniesienie napędu po przez koła z podwójnym uzębieniem, zęby hartowane i łańcuch 16-B2
– mocowanie przykręcane lub spawane do konstrukcji mieszalnika
– spust dolny otwierany hydraulicznie elektrozaworem.
– klapa zabezpieczająca otwierana z zębami do rozdzierania worków
– przewody hydrauliczne DN12 2SC
Podzespoły typu łożyska, łańcuch i inne renomowanych firm FAG, Rexnord, Tsubaki.

Łyżka mieszająca do betonu

Jedną z najciekawszych pozycji znajdujących się w naszym asortymencie jest łyżka mieszająca do betonu. Jest to narzędzie, które dzięki przemyślanej konstrukcji, ma bardzo uniwersalne zastosowanie. Można zamontować je na podnośniku teleskopowym, ładowarce czołowej i kompaktowej, ładowarce, koparce gąsienicowej, mini koparce i koparce. Łyżka z mieszalnikiem do betonu znacząco redukuje koszty produkcji mieszanki.

Grutech Krzysztof Grużewski

Janowo 97, 18-500 Kolno
tel: +48 512 144 380
Nip: 291-011-90-64
e-mail: grutech@wp.pl

Dział sprzedaży

Polska tel : +48 518 805 016
e-mail: grutechsprzedaz@wp.pl