Ścielarka GTH-SIRH

Ścielarka słomy GTH-SIRH

Ścielarka do bel 2w1 to urządzenie do rozwijania oraz roztrząsania bel słomy oraz do rozwijania i zadawania bel sianokiszonki. Idealnie sprawdza się w oborach przejazdowych, kurnikach, a nawet przy ściółkowaniu plantacji truskawek. Ścielenie słomą na odległość do 8 m w zależności od słomy.
Zapotrzebowanie oleju 180 bar i minimum 40 l/min

Ścielarka do kurników

Podpięcie maszyny za pomocą ramki do załadowywania bel w trzech pozycjach ścielenie do przodu i do wyboru prawa lub lewa strona.
Ilość ścielonej słomy lub zadawanej kiszonki regulujemy za pomocą potencjometru.
Szybka zmiana ze ścielenia do rozwijania kiszonki poprzez podniesienie ramienia roztrząsacza w położenie górne oraz przekręceniu dźwigni zaworu. Konstrukcja ścielarki jako jedyna na rynku minimalizuje spadek słomy pod maszynę.

Wersje ścielarki

Ścielarka do bel o średnicy  1,2-1,6 m  waga  480 kg  

Ścielarka do bel o średnicy  1,2-1,8 m  waga  590 kg

Rozwijacz do bel o średnicy  1,2-1,6 m waga 440 kg

Rozwijacz do bel o średnicy  1,2-1,8 m  waga  550 kg

 

Występujące wersje adapterów ścielących

– roztrząsacz wirnikowy zębaty
– talerzowy
– talerzowy z rozdrabniaczem słomy

Dodatkowe wyposażenie
-wersja z podpięciem z trzech stron
-wersja z regulacją prędkości taśmy rozwijającej bele z kabiny operatora
-ramka do przytrzymania balotu szczególnie przydatna przy belach po rotorze słoma rozdrobniona

ścielarka do słomy kurników truskawek

Każda ścielarka wyposażona jest w ramkę (adapter) służącą do załadunku balotów, jak i system szybkiego podpięcia ścielarki wraz z jednoczesnym automatycznym podłączeniem zasilania hydraulicznego (tj. przewodów hydraulicznych bez wysiadania z ciągnika lub ładowarki). Taki system znacząco usprawnia pracę. Jedną maszyną (ciągnikiem lub ładowarką) załadujemy balot i rozścielimy go przy tylko jednorazowym wysiadaniu z maszyny w celu usunięcia siatki lub sznurka z beli.
Mocowanie przykręcane lub spawane do ramki szybkiego podpięcia (adaptera).
Konstrukcja ścielarki wykonana ze stali Alforma 700 która znacząco pozwoliła obniżyć wagę maszyny przy jednoczesnym zwiększeniu jej wytrzymałości i żywotności. Malowanie proszkowe.
Podzespoły takie jak łożyska, silniki, przewody hydrauliczne i hydraulika renomowanych marek na rynku.

Ścielarka do truskawek

W przygotowanej przez nas ofercie znajduje się m.in. ścielarka do truskawek. Z technicznego punktu widzenia maszyna do ściółkowania truskawek jest urządzeniem ułatwiającym wiosenny zabieg ścielenia słomy między rzędami owoców. Podczas prac projektowych zadbaliśmy o każdy detal. Optymalna szerokość robocza pozytywnie wypływa na szybkość i wydajność przeprowadzanych prac. Wersja dostępna z podpięciem z kilku stron. Typ maszyny: zawieszana.

Ścielarka do kurników

Jako doświadczeni producenci maszyn rolniczych zdajemy sobie sprawę z tego, że ścielarki do kurników to urządzenia absolutnie niezbędne na każdej farmie drobiu. Regularna wymiana podłoża jest w przypadku hodowli ptactwa jedną z ważniejszych czynności. Jego jakość w ogromnym stopniu wpływa na stan zdrowia zwierząt. Każda nasza ścielarka spełnia najwyższe standardy jakościowe.

Grutech Krzysztof Grużewski

Janowo 97, 18-500 Kolno
tel: +48 512 144 380
Nip: 291-011-90-64
e-mail: grutech@wp.pl

Dział sprzedaży

Polska tel : +48 518 805 016
e-mail: grutechsprzedaz@wp.pl