Producent maszyn rolniczych

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wydajność i sprawność przeprowadzanych w rolnictwie prac jest współcześnie mocno uzależniona od umiejętnego wykorzystania najnowocześniejszych technologii. Mowa tutaj zarówno o samych pojazdach takich jak ciągniki, jak i o specjalistycznie zaprojektowanych maszynach. Dlatego też wszystkim osobom związanym z branżą chcielibyśmy przedstawić naszą wyjątkową ofertę.

Jesteśmy pewni, że spełni ona oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców, a różnorodny asortyment ułatwi Państwu wybór opcji dostosowanej do konkretnych potrzeb. Jako producent maszyn rolniczych gwarantujemy klientom najwyższą jakość obsługi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania techniczne. Fachowcy przygotują też szczegółową wycenę oraz zaproponują najwygodniejszy sposób finansowania inwestycji.

Maszyny rolnicze ściółkowanie-zadawanie pasz.

Maszyny rolnicze

Nowoczesne rolnictwo stawia przed wykorzystywanymi w branży maszynami wiele trudnych wyzwań. Każdy właściciel gospodarstwa – bez względu na to, czy zajmuje się uprawą ziemi, czy też hodowlą trzody chlewnej – musi mieć na swoim wyposażeniu sprzęt nie tylko bezawaryjny, ale także łatwy o obsłudze – który umożliwi mu szybkie, wydajne oraz przede wszystkim bezpieczne wykonywanie prac.

Jesteśmy producentem maszyn rolniczych – dlatego też wiemy o tym, że troska o detale i najwyższą jakość wykonania zaczyna się już na etapie projektu. Bardzo zależało nam na tym, aby stworzyć ofertę kompleksową, która w pełni odpowiada współczesnym standardom. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółami.

Paszowóz

Z technicznego punktu widzenia paszowozy usprawniają pracę hodowców zarówno bydła mlecznego, jak i intensywnie opasanego. Najważniejszą zaletą tego typu maszyn jest możliwość łatwego sporządzania wymieszanej w odpowiednich proporcjach dawki pokarmowej o właściwej strukturze. Paszowóz dostępny jest w dwóch podstawowych wariantach, a zasadniczy podział dokonywany jest na podstawie typu mieszadła, czyli zespołu tnąco-mieszającego, którego orientacja może być pionowa lub pozioma. Wszystkie oferowane przez nas wozy paszowe są wyposażone w precyzyjną wagę, pozwalającą zachować powtarzalność przygotowywanej mieszanki.

Grutech Krzysztof Grużewski

Janowo 97, 18-500 Kolno
tel: +48 512 144 380
Nip: 291-011-90-64
e-mail: grutech@wp.pl

Dział sprzedaży

Polska tel : +48 518 805 016
e-mail: grutechsprzedaz@wp.pl