Producent maszyn leśnych

Teren przeznaczony np. pod budowę powinien być przede wszystkim pozbawiony nasadzeń, które utrudniają realizację inwestycji. W takiej sytuacji należy przeprowadzić szereg prac z użyciem specjalistycznych maszyn leśnych. Jako producent takiego sprzętu oferujemy go w różnych wariantach, mając na uwadze oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do zakupu – każdy z proponowanych modeli jest szczegółowo opisany na naszej stronie internetowej. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu!

Maszyny leśne

Na wielu działkach problematyczne okazują się drzewa. Mogą być one bardzo ciężkie, a ich usunięcie jest dodatkowo utrudnione przez rozbudowany korzeń. Inwestorzy nierzadko nie chcą jednak pozbywać się takich roślin, a jedynie ustawić je w innym miejscu posesji. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się przesadzarka do drzew. Jako producent maszyn leśnych tego typu oferujemy je w kilku wariantach. Różnią się przede wszystkim liczbą łap. Pod tym względem sprzęt trzeba dostosować do charakterystyki roślin, jakie mają być przesadzane. Prace w tym zakresie są wymagające, dlatego wykorzystaliśmy wysokiej klasy siłowniki hydrauliczne. Jesteśmy jednym z nielicznych producentów maszyn leśnych, który swoim klientom proponuje przesadzarki z możliwością pełnego sterowania każdą z łap wyłącznie za pomocą pilota zdalnego.

Po usunięciu drzew nierzadko problemem pozostają pniaki. W celu pozbycia się ich z posesji przeprowadza się z kolei karczowanie. Można je wykonać szybko i sprawnie dzięki maszynom leśnym tego typu, jakich jesteśmy producentem. Oferujemy m.in. grabie wykonane ze stali hardox HB 500 15-20 mm, co umożliwia pracę w najtrudniejszych warunkach. Sterowany hydraulicznie osprzęt wyposażony jest w dwie łapy dociskające i specjalny układ kinetyki zapewniają bezproblemowe wykonanie robót również na nierównym gruncie. Jako producent maszyn leśnych proponujemy też naszym klientom nożyce do karczowania. Służą one także do rozdrabniania pniaków, co usprawnia ich usunięcie z posesji. Zachęcamy do zakupu naszego sprzętu!

Grutech Krzysztof Grużewski

Janowo 97, 18-500 Kolno
tel: +48 512 144 380
Nip: 291-011-90-64
e-mail: grutech@wp.pl

Dział sprzedaży

Polska tel : +48 518 805 016
e-mail: grutechsprzedaz@wp.pl