Producent maszyn komunalnych

Usuwanie niepotrzebnych już materiałów umożliwia oczyszczenie i przygotowanie terenu pod konkretne zagospodarowanie. Takie prace realizowane są m.in. za pomocą maszyn komunalnych, których jesteśmy producentem. Proponujemy naszym klientom zamiatarki, łyżki wielozadaniowe czy urządzenia hydrauliczne do realizacji podstawowych robót ziemnych. Zachęcamy do poznania pełnej oferty, która dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Maszyny komunalne

Nawierzchnie na prywatnych posesjach powinny zapewniać możliwość bezpiecznego przemieszczania się po nich – zarówno pieszo, jak i z użyciem pojazdów. Optymalną przyczepność uzyskuje się jedynie na drogach, placach czy parkingach pozbawionych różnego typu zanieczyszczeń. Do prac związanych z ich usunięciem służą nasze maszyny komunalne w postaci zamiatarek. Wybierają one z podłoża nie tylko piasek, kamienie czy pyły, ale mogą być też z powodzeniem wykorzystywane do odśnieżania.

Do niewielkich robót ziemnych proponujemy natomiast wytrzymałe ramię kopiące. W ofercie mamy dwa modele takich maszyn komunalnych – konstrukcja obu wykonana jest z trwałej i lekkiej zarazem stali Alform 700. Wraz z odpowiednio dopasowaną łyżką można za ich pomocą przygotować wykopy o głębokości nawet 2 metrów. Mocowanie w tego typu sprzęcie jest przykręcane lub spawane. Jako producent maszyn komunalnych oferujemy również dodatkowy osprzęt w postaci łyżek.

Model ażurowy przeznaczony jest do przesiewania kamieni. Taki rodzaj eksploatacji wymaga użycia materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Z tego względu zastosowaliśmy gatunkową stal S355. Jako producent maszyn komunalnych doskonale zdajemy sobie sprawę z oczekiwań naszych klientów, dlatego proponujemy wyłącznie rozwiązania zapewniające możliwość długotrwałego i bezproblemowego korzystania również z łyżek do miniładowarek. To osprzęt łączący w sobie kilka funkcji, co przekłada się na jego szerokie zastosowanie przy pracach ziemnych i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy pomogą w wyborze maszyn komunalnych!

Grutech Krzysztof Grużewski

Janowo 97, 18-500 Kolno
tel: +48 512 144 380
Nip: 291-011-90-64
e-mail: grutech@wp.pl

Dział sprzedaży

Polska tel : +48 518 805 016
e-mail: grutechsprzedaz@wp.pl