O firmie Grutech

Informacje o firmie

Firma Grutech od 2012 roku jest producentem maszyn. Siedziba firmy znajduje się w Janowie (województwo podlaskie). W ofercie firmy znajdują się maszyny rolnicze, komunalne i budowlane oraz różnej wielkości przesadzarki. Jedną z nowych specjalizacji firmy Grutech są przesadzarki mocowane do samochodów ciężarowych.

Maszyny charakteryzują się solidną konstrukcją, co gwarantuje wytrzymałość i pracę przez długie lata. Ponadto maszyny charakteryzują nowoczesne rozwiązania usprawniające prace. Bezpośredni wpływ na zwiększenie wytrzymałości i długa żywotność maszyn ma zastosowanie stali wysokogatunkowej, wysokiej jakości podzespołów oraz malowania proszkowego, co zabezpiecza przed nadmiernym i zbyt szybkim zużyciem maszyn.

Dostarczamy produkty do całej Unii Europejskiej i poza nią. Naszym celem jest dostarczanie produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości, a także indywidualne oczekiwania każdego z naszych klientów. Dzięki doświadczeniu oraz licznym szkoleniom oferujemy fachowe doradztwo przy zakupie oferowanych przez nas produktów oraz możemy zaproponować wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie starając się jak najlepiej sprostać jego wymaganiom. Dzięki temu cieszymy się zaufaniem i dobrą reputacją.

Grutech Krzysztof Grużewski

Janowo 97, 18-500 Kolno
tel: +48 512 144 380
Nip: 291-011-90-64
e-mail: grutech@wp.pl

Dział sprzedaży

Polska tel : +48 518 805 016
e-mail: grutechsprzedaz@wp.pl